Hakkımızda

Pc.net.tr internet sitesi olarak sizlere bilgisayar konusunda ayrıntılı incelemeler, çözmediğiniz sorunlarınıza çözüm üretme, internet dünyasında ve teknolojik gelişmeler hakkında haber yapma konularında ücretsiz bir şekilde hizmet sunmak için faaliyetine başlamıştır.

2020 yılından itibaren faaliyetlerine devam eden Pc.net.tr internet sitemiz uzun yıllar sizlere hizmet verecek olup hizmetimiz her zaman ücretsiz olacaktır. Gizlilik ve Çerez politikamıza uygun olarak faaliyetlerimiz devamlılık arz edecek ve her daim sizlerin yanında olacaktır.

Özellikle Diz üstü PC ve Masa Üstü PC ile bilgisayar donanımları konusunda uzman ekibimizin hazırladığı makaleler sizler için ücretsiz olarak yayımlanacak ve sizlerin görüşlerine sunulacaktır.

Sitemiz, yazılarımız ve incelemelerimiz uzman ekibimiz tarafından koordine edilmekte olup bizlere kaynak sağlamak isteyen, içeriklerini paylaşmak isteyen, hazırladığı makaleleri internet ortamında herkesin erişimine açmak isteyenler aşağıdaki iletişim formu vasıtasıyla bizlerle iletişime geçebilecektir.

    pc.net.tr Logo