Genel

Kombi Bayiliği Veren Firmalar

Kombi bayiliği veren firmalar arasında hizmet kapsamında gayet fonksiyonel ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan firmaları bulabilmeniz mümkündür Kombi bayilik işlemleri ile ilgili seçim yapacağınız vakit firmaları araştırarak isim hakkı bedeli alıp almadıkları ve bunun yanı sıra hangi firmanın ne kadar ücret talep ettiği ile ilgili bilgilendirmeyi araştırmanız gerekmektedir.

Baymak kombi bayiliği nasıl alınır?

Kombi bayilik Batılı firma kültürüne sahip olan firmalardan Baymak kombi servis işlemleri ile ilgili 60 bin metrekarelik alan üzerinde iki farklı üretim tesisi bulundurmaktadır. Ülkemizde ise 1200 adet münhasır bayilik yer almaktadır. 250’nin üzerinde yetkili servisi ile hizmet veren kombi bayilik 2100 kadar da satış noktasına sahiptir.

kombi
kombi

BDR THERMEA kapsamında Baymak firmasına ait bayilikler Hollanda, Türkiye, Almanya, İtalya, İngiltere, İspanya ülkelerinde de hizmet sunmakta.Alman Körting lisansı kapsamında faaliyet gösteren firma kat kaloriferi, kombi, yoğuşmalı kombi, duvar tipi kombi, sıvı, gaz ve motorin yakıtı içeren ürünler, termoboyler, aspiratör, pompa, su ısıtıcılar ve daha bir çok ürün Baymak kalitesi ile tüketicilere sunulmaktadır.

Ülkemizde Baymak markası kapsamında hizmet veren 265 Brötje, 117 Falke,  Lambert,  Baymak firması kombi alanında hizmet vermektedir.

Bayilik veren firmalar alanında uzman ekipmana sahip olan Baymak firması tanıtım toplantıları ile sürdürdüğü faaliyetleri ileri düzeyde arttırarak çeşitli il ve ilçelerde iş modeli ile ilgili detaylandırmalara yer vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.